0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

★ Лесно да се одржи : шминка четка е боја на рачка, ергономски дизајн, лесно да се одржи и да работат, и се

Изработка на вашата шминка изгледа многу убава, а со двојна употреба веѓа четка може да се направи вашит

100% Сосема Нов & Висок квалитет.Волна Материјали : Влакна.Услужни влакната се обезбеди непречено покрива

На влакната од искра шминка четки поставени се направени од високоодделение влакна, мека, мазна, еласти

Шминка Четка Поставите Essentials : мора да има шминка четка комплет се состои од 5 суштинско значење четки за

Шминка Четка Поставите Essentials : мора да има шминка четка комплет се состои од 5 суштинско значење четки за

Двоенна чело четка,Еден е усна четка, на сенката за очи четка.Направени од висококвалитет синтетички вл

Објектот специфики : Предмет Тип : Шминка Четка Рачка Материјал : Пластични Четка Материјали : Најлон Бро

Услужни Влакната за да ви овозможи со мазни шминка апликација.Стилски се Справува во златна боја, дизај

Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и да не штети на кожата.Со ед

На допир на мачки ноктот подлога : рамни дизајн, дел од средината мачки ноктот подлога е малку зголемен,

Пакетот вклучува : 24 парчиња на lash шампон четки во црна, бела, розова, и топла розова, 6 за секоја боја, и 1 с

Ги исполнуваат сите дневни основна шминка барања.Погоден за : основањето, притисне прав, bronzer, concealer, highligh

прав издувам за тело puffs лице и сад compacts големи комплет инчен лабава со органски мажите случај кутија ко

Четка рачка е направен од високоперформанси легури, electroplated, висококвалитетни материјали, мека синтети

Износот на косата е многу богата, без оглед на тоа колку минути на лабава прав, можете да го добиете.Секо

Дршката е изработен од пластика, симпатична сирена, и шминка четка е направен од висококвалитет, висока

Што жените изгледаат прекрасни е нашата цел засекогаш.Со оваа висококвалитетни сирена шминка четка во

Оваа шминка на очите четка е лесно да се чисти и суви брзо.Погоден за секојдневна употреба.Со користење

Тие покриваат спектар на примена потреби, како што се фондацијата, челото и јагодички, concealer, сенката за

Четка рачка е направен од високоперформанси легури, electroplated, висококвалитетни материјали, мека синтети

Премија во прав со четка Направена од највисок квалитет остатоцислободен синтетички влакна без паѓа на

1.Мешање Четка : Комбинација од бои заедно на капакот со додадена контрола.Удар од груби линии за добро п

: Сина и розова тебе бои, погоден за модерен девојки и дами.Неправилни дијамант во облик се справи со диз

Количина : 20pcs / set.Материјал : Коза коса; Рачка материјал : Дрво.Професионален квалитет на четка сет кој вк

Може да ги исполни различните потреби на почетници и професионална шминка уметници во исто време.Одлич

Четка Материјал : Синтетички Влакна.Ferrule материјал : Алуминиум.Рачка Материјал : Алуминиум.Боја : Златна

Име : Шминка Brush Bristle материјал : човекнаправени fiber Suitable за типот на кожата : било кожата type Efficacy тип : makeup S

ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА ЧЕТКА во СОБАТА : Со сите четки што ви е потребно за најдобро шминка апликации.Оваа

Вклучени материјали:Направени од одличен материјал, безбедно и мека за вашата кожа на лицето.Лесен за

Ако сте во потрага за светлина, лесен за користење, но сепак екстремно прецизен убавина четки со ултра м

Издржливи и грижа за вашата кожа.Фризура е стилски и шармантна, не е лесно да се гребење на кожата, не е л

На допир е мека и свиленкаста, и четка е густа и добро обликувани.Кога се применуваат козметика, тоа е ме

Функција : Поинаква форма четка, што се користи во основа, сенки, eyehole, веѓите, eyeliner, усна лицето дел напра

[Практична употреба] : Оваа група на шминка четки има 5 различни големини и форми, вклучувајќи ги и во пра

1 СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА : Тоа е направено од влакна, волна, коњ коса, без остатоци, без оштетување на кожата ил

Чешел обликот на веѓите за да имате стил и природни.На две во едно мултифункционален шминка четки се по

Име на производ : Напад на Гигант Шминка Четка Алатка Set Color : golden Material : вештачки влакна + метал alloy Quantity : 5 W

1 МАТЕРИЈАЛ : Користење на висококвалитетни rayon како суровина, тоа е одлична задржување на прав, мекост и

[Уникатен дизајн] : дизајн на шминка четка е инспириран од една од најпопуларните стрип во Јапонија "Jo Jo е

1 КОЖАТАПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : мека, мека и издржливи синтетички влакна, па тоа е исто така погоден за ч

7 видови на шминка четка, тие имаат различни функции и може да ги задоволи вашата дневна шминка треба.Лог

Искуство ти дава лекција дека важно е да користите добри applicators 1,000,000 : бројот на влакната е потребно да с

Професионален квалитет на четка во собата, вклучувајќи ги и сите основни знаења потребни за вашата секо

Ги Исполнува Сите Дневни Основна Шминка Барања.Свилен Мека, Го Прави Примена На Шминка Луксузен Искуств

Професионален квалитет на четка во собата, вклучувајќи ги и сите основни знаења потребни за вашата секо