0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Го намалува сувост, штета, униние и промена на бојата.Остава косата мека, сјајна и да се управува.Безбеде

Природно, Вегетаријанска Храна, Средство За Смекнување На Косата.Произведени Без Суровост.Biodegradable.Не ГМ

ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАНТНА АКЦИЈА : Создадена со 100% природатаизведен состојки, оваа хранлива комбинација mo

Производ Големина (широчина X длабочина X височина) : 120 X35 X250 Содржина : 300ml.Производ вовед амино киселина,

КАНТУ МАЖИТЕ Е КОЛЕКЦИЈА ОСТАВЕТЕВО средството за смекнување на косата е специјално формулиран за потр

98% природно добиени* силиконслободен клима уред—со abyssinian масло—веднаш detangles, додава сјај и обезбедува

Им ПОМОГНЕ на ХИДРАТ нашата храна богата мешавина помага да се намали појавата на сплитзавршува.Одлучи

Novex Super Food Cacao & Бадем беше специјално развиен за да го негуваат косата враќање на исхрана и виталност на к

Леснотијата вашата рутина.Оваа свиленкаста, оставетево условување лосион веднаш detangles да се олесни чеш

Печати на влага да се јават штета.Smoothes секој cuticle & намалува сплит завршува.Штити од оштетување.Чисти & хр

Направени со нашите ексклузивни Protein Fusion комбинација со Свила Протеини и Marula Масло, нашите оставетево н

OUAI ПАРИЧНА КАЗНА СРЕДСТВОТО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА.Кога волуменот е само копчето на вашиот телефон, им

GIOVANNI беше првиот полн опсег, салон за убавинаинспириран косагрижи бренд во природен производ, продавни

ЖИВ & ПОДАТЛИВ : GKhair ОставетеВо средството за смекнување на косата со Спреј хидрира и detangles коса без мере

ОСВЕТЛУВАЈЌИ средството за смекнување на косата ја Храни и ја подобрува текстурата на полесни русокос

Единствена Коса Храна ја задоволи клима уред исполнет со праска и мед мирис.На условување рецепт кој ја

ДОДАВА ТЕЛО И СЈАЈ БЕЗ ИЗРАСТОЦИ : Kenkoderm средството за смекнување на косата е длабоко навлажнувачки, бог

Рецепти, не Формули : Нашите рецепти имаат едноставни состојки—сулфат слободни, paraben слободни, боја на с

Detangles и услови за коса, додека градењето на влакната сила.Помага detangle оставајќи мокра косата мазна и сви

Суровостслободен за нега на коса : Глобално ниво, Гулаб не тестираат на животни.Dove Коса Терапија Кршење

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ЈАЧИНАТА volumizing клима уред кој им помага на зајакнување & plumps.БЕСТЕЖИН А бестежин, заштитна

Чистење И Detangling : Губење на Млеко Чистење на клима уред може далеку нечистотии, како што длабоко moisturizes о

ARGAN МАСЛО : Мароко Argan Масло е природен крем кој ја чува косата хидриран.На косата балсам им помага на поп

ОСТАВЕТЕВО средството за смекнување на косата : Кокос вода природни масла веднаш се апсорбира во влакно

L'Oreal Париз Вкупно Поправка 5 Брза Reviver длабоко клима уред обезбедува 2 X помалку кршење од водечките средс

Длабоко состојба на косата со излив на свежина со оваа чајно дрво & нане клима уред Направен со нане, мас

Остава косата жив и сјајна и е совршена за заштита на косата од сонцето,топлината,базен хлор и солена во

Еколошки безбедно, концентрирани солидна клима уред бар во biodegradable, пластикаслободен пакување.Направен

Нашите силикони слободни формула користи природно изведен состојки како што се сончогледово масло, кок

Му даде цврстина и сјај.Даде влажност на косата.Намалување на суво време.објектот пакет тежина : 0.8 унци.

Дел од нашата 4чекор навивам усовршување на системот која драматично го намалува frizz и ги дефинира навив

Типот на кожата : Мазна.Bain de Terre е Кокос Папаја средството за смекнување на косата е богат, parabenfree, бојабез

ВЕДНАШ МЕШАВИНИ ДАЛЕКУ ПРВИОТ GREYS!Пазаротводечки Io Plex технологија им помага на сива влакната исчезне по

Содржи 1 128 Унца шише за еднакви можности на клима уред : грејпфрут и нане.Оваа клима уред карактеристики

Поправка и да го оживее вашиот насоки : ова 13течност Унца шише OGX Дополнителна Сила штета поправка + Коко

Првата состојка во оваа неверојатна средството за смекнување на косата е органска алое.Да, тоа е право,

Од 1979 година GIOVANNI Правило за Рамнотежа е нашата посветеност да се направи секој производ, како чиста и к

Состојки : Аква / Вода / Eau, Алкохол Cetearyl, Cetyl Алкохол, Behentrimonium Хлорид, Ceteareth20, Хидролизирани Свила, Свила Ам

Топлина, боја, или хемиски штета?Имаме ви се опфатени.Овој шампон е напојува од страна на нашиот Мед Бонд

Косата тип : Оштетени.Овој производ има голема количина на природен неживотинско добиени keratin протеини

➱ Природни Со Watsons Вистински Природни Маслиново клима уред 490ml & Шампон 490ml & Коса Масло 100ml Природен Сјај

Секое миење обезбедува длабока nutritive бенефиции за поправка на оштетена коса.Smoothens кутикулите и остава к

✪ Оваа parabenfree, colourantслободни и минерално маслобесплатно средство за смекнување на косата е специјално ф

Дневна нега на средството за смекнување на косата.Со хемиски обработени или многу сува коса.Дел од чети

Создадени со животната СРЕДИНА и благосостојба на ПОТРОШУВАЧИТЕ како врвен приоритет.За ЕДНОКРАТНА уп

➽ Природни Со Watsons Вистински Природни Маслиново клима уред 490ml Природен Сјај Мазна Билни Јадев Негување