0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

【Мултифункција и Универзална】3 во 1 Полнење Кабел е за сите во еден пренослив полнење решение за оние к

Компатибилни Уреди : Печатач Кабелот е компатибилна со заедничкиот уреди со USB Тип B Конектор како на Canon

Компатибилен со сите Micrologix 1000, Micrologix 1100, Micrologix 1200, Micrologix 1400, и Micrologix 1500 Програмирање Конектор Тип : изборе

0 МикроБ на USB Кабел Долга 6 Метри За употреба со Таблет, Надворешен Хард Диск, паметен Телефон, Мобилен Т

Се прошири и Заштити Вашите Уреди : Faodzc USB A машки да USB A женски 3 Премиум Оклопна : отпорни на Корозија кал

Вграденво ПЛОДНА PL2303 GT чип.Спецификација : Модел : SHRJ45 P Главниот чип : ПЛОДНА PL2303 GT Pin Дефиниција : РТС(8), DTR

【СОВРШЕН КОМПАТИБИЛЕН】 Работат одлично со сите уреди со Тип C port – Samsung Галакси S10, S10 Плус, S9, S9 Плус, Заб

90 степени : Повеќе погодно за играње игри и полнењето во исто време.Екстра долг должина : Супер 10ft / 3м под

Премиум Оклопна : отпорни на Корозија калајобложено голи купер проводници, злато позлатен конектори и ф

Име на производ : USB 3.0 Адаптер Кабел;Конектор Тип : Dual USB 3.0 Тип Машки на 20 Pin Насловот Машки.Кабел Должина :

USBC 3.1 Генералот 2 Кабел Macbook Брз Полнач за брзо полнење до 5a со Eмаркер и USB напојување Испорака, Овој USB C к

【Совети за Брзо Полнење】 : Google Пиксели бара "приватни полнење протокол", кои не го поддржуваат брзо полн

0 брзината на трансфер на Податоци до 480 Mbps(=60 MBps).0, Zuk Z1, Павилјон X2,10 / Болт, P20 / P20 Pro / P30 / P30 Про, Мате 20 10 Пр

Компатибилен со Focusrite Скарлет Самостојна(3та Генерација), Скарлет 2i2(3та Генерација), Скарлет 4i4(3та Генера

Должина на кабелот : 10 нозете 3 M.Нови Генерички USB верзија 2.0 Компатибилен со USB Кабел За Akai MPK25 MPK49 MPK61 MPK88 П

3 m / 1ft) Материјал : ПВЦ пластика.(Забелешка : Ако излезен интерфејс е стареењето, оксидација или да се загу

【Прилагодена за Earbuds】USBC брз Полнач собата е совршен за Безжична bluetooth earbuds.earbuds може да се полни од 0% до 80

Ако батеријата е стар / мртвите, тоа нема да прифати полнење.5 М, која може ефикасно да се намали нередот и

Изградиво PD Емулатор Активирањето на ТипC женски крајот.текст : ТипC Женски, 65 W100 W ТипC Полнач.излез : Лапт

USB Кабел : со Овој USB кабел ви овозможува да ја полните и да го синхронизирате вашиот Suunto EON Челик преку Suunt

Универзална Печатач Кабел : Faodzc USB Printer 2.0 Кабел е идеален за поврзување на вашиот скенер, печатач, сервер,

Печатач Кабел е идеален за поврзување на вашиот скенер, печатач, сервер, камера како што се HP, Canon, Epson, Dell,

Направен од висок квалитет на печатени коло материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Професионална

USB 2.0 Машки да Мини USB НАГОРЕ Надолу, Лево Десно Аглеста 90 степени Кабел 0.25 м 0.5 m 1.8 m 3m 5m за Камерата MP4 Табле

✅【НАМЕНЕТА ЗА БЕЗБЕДНО ПОЛНЕЊЕ И СИНХРОНИЗАЦИЈА на ВРЕМЕ 】 Почист бакарни жици со помал отпор од внат

✅[Брзо Полнење & Sync] : 20 AWG USB A Машки да Micro USB кабел им овозможува на кабел за да се обезбеди најбрз можен по

✅[Брзо Полнење & Sync] : 20 AWG USB A Машки да Micro USB кабел им овозможува на кабел за да се обезбеди најбрз можен по

УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Мини USB Кабел Компатибилен со сите Мини USB 5Пински уред како Сина снежни топ

✅[Брзо Полнење & Sync] : 20 AWG USB A Машки да Micro USB кабел им овозможува на кабел за да се обезбеди најбрз можен по

✅[Брзо Полнење & Sync] : 20 AWG USB A Машки да Micro USB кабел им овозможува на кабел за да се обезбеди најбрз можен по

USB3.0 БРЗО ПОЛНЕЊЕ & ПОДАТОЦИ СИНХРОНИЗАЦИЈА на контактите : за Полнење и пренос на податоци две во едно, н

Поддршка на сите видови на механички тастатури Тастатура Кабел за Податоци за : Обезбеди USB3 Поради разл

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Обезбедување на доволно кабел должина и зачувате простор, да се избегне кабел tangles и конфузија Ви посаку

540° ротирате магнетни кабел Л форма и директно го користите 2 во 1 Задебелена Магнет Стабилна Полнењето б

540° ротирате магнетни кабел Л форма и директно го користите 2 во 1 Задебелена Магнет Стабилна Полнењето б

Производителот гаранција може да не се применува.Конекција со USB кабел, тип A B M / M, 3.0 м, USB 2.0 погоден,.УЛ, б

540° ротирате магнетни кабел Л форма и директно го користите 2 во 1 Задебелена Магнет Стабилна Полнењето б

Додека еден кабел за податоци, таа го поддржува Micor USB Ligntning ТипC три порта брзо полнење методи 3.1 брзо пол

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

кабел Должина : 9" / 23cm.ниски трошоци за генерички замена за вашиот SONY VMCUAM1 женски 4 игли USB вид на мини USB ти

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Компатибилни модели】JBL безжична bluetooth звучник SOUNDGEAR , ОДИ, ОДИ 2, Пулсот, Пулсот 2, Пулсот 3, Полнење 2, Пол

2 метар USB кабел (6 FT.), За потрошувачите кои треба да ја започнете Нова Година исклучување на правото со си