0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Совршен за портрет на снимање, бебе туш, birthday (роденден) фотографија,видео студио,фото студио.Професиона

Материјал : Винил ;.Големина : 7 X5 ft ; Ако ви треба други големина , можете да нè контактирате за да ја прила

◆1.Фотографија потекло големина : 5ftx3ft (1.5 м ширина x 1m висина) ◆2.Фотографија backdrops материјал : Тенок Винил

Големина : 8x6ft(2.5x1.8m),Професионална Позадина за Фотографија.Материјал : Професионална Фотографија Тексти

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА УПОТРЕБА : без разлика Дали сте поставување на sequin позадина за Роденден, Свадб

Ние се гордееме со нудат совршено дизајнирани партија производи кои траат подолго и да се создаде соврш

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

За чистење, само употреба на влажна крпа со вода или светлина јадењесапун за да ги избрише.Секој панел д

Големина : 6x4ft Позадина (180cm ширина х 120cm висина) 3, Тоа е погоден за надворешно фотографија, birthday (роденден)

Почитувани Купувачи : ) ви Благодариме за посетата на нашата Bunny Сон Дома.Лесни, Лесна, Трајни, Светли, Јас

Не може да се мијат во вода.Производ Description Welcome да Bunny Сон Дома : ) Пакет Содржина : 1, 1 x Винил Позадина(6x4ft) 2

Ве молиме да се разбере дека сите наши фотографии се направени од вистинска предмети, бојата од нив може

2) Железо со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна.Ве молиме да не контактирате

Големина : 5 x 3ft (W x H) / 1.5 x 1 M (W x H).Материјал : Направен од висок квалитет на винил (Висока резолуција,со Вис

Со цел да се олесни процесот на транспорт, употреба на виткање, по приемот може да се creased, ве молиме да не

мора да се има за одбележување на посебен ден.Мат финиш нерефлективен вонотсјај позадини за екранот...

Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот.Можете да се тркалаат позадина на цевка за да се остане една

【Size Item ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот...

【Size Item ќе бидат испратени од страна на укината · Мирување НЕ се вклучени, само во позадина.Се чувствуваа

Оваа верзија е метална рамка само, не вклучува drapes.5" цевка со дијаметар, botton брави тешкидолжност изградб

Функција : Производ перформанси Винил платно(не се перат).Сликата е јасна, реална, Стерео смисла е силна.

Големина : 7(W) x 5(H) ft / 2.1 m ширина x1.5m висина.Материјал : Професионална фотографија крпа, Тенка винил со не п

Материјал : Винил платно, Лесен, лесно носење и чување.Совети : 1 (в) принцип на Гравитацијата.Според владе

✪ Големина на Видео Backdrops или Производ Прикажува.Поради дизајн причини,дел од позиција е pixelated со поглед

Испорака : Производство трае 12 дена.Лесна : Ако најкус edge е помалку од 10 FT / 3М, тоа е лесна.Може да се каже

Како можам да се Прилагодите?1)Контактирајте со нас преку email и да ни каже големина / стил што ви треба,как

Сите позадина ќе ја испрати од укината,бидејќи според владеењето на поштата, должината на објектот не м

Апликации : 1.Мала тежина, лесно за чување и носење, Лесно чистење, машина / рака мие со ладна вода.Лесно чи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

❀Материјал:ноќта На Вештерките позадина се направени од 100% полиестер, дебели,мека и нежна, може да се к

Едно парче позадина.Компјутер за печатење.Лесен и издржливи;.Лесно да се откажам директно или природно.

Големина : 2*3М / 3*3М / 3*3.6 M / 3*4 M / 3*6 M.Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носатотпорни

Големина : 2*3М / 3*3М / 3*3.6 M / 3*4 M / 3*6 M.Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носатотпорни

Големина : 2*3М / 3*3М / 3*3.6 M / 3*4 M / 3*6 M.Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носатотпорни

Боја : црна, бела, зелена екран позадина крпа.Големина : 1.6 М*2М / 1.6 М*3 M.Материјал : солидна боја 100% полиесте

【Пакет】 : 1 PCS 7x5ft(Должина 82.6 во х Висина 59 во) Econ Винил позадина.Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени.

【Пакет】 : 1 PCS 7x5ft(Должина 82.6 во х Висина 59 во) Econ Винил позадина.Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени.

【Пакет】 : 1 PCS 7x5ft(Должина 82.6 во х Висина 59 во) Econ Винил позадина.Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Пренослив Не може да се мијат.Ако имате било какви прашања, предлози или проблеми, ве молиме контактирај

Пренослив.Фотографија Позадина (Виткање).Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот НЕ стојат или рекви

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носатотпорни, антинавремено.Овој вид на поза

Големина : 2*3М / 3*3М / 3*3.6 M / 3*4 M / 3*6 M.Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носатотпорни

Материјал : солидна боја 100% памук полиестер позадина крпа, носатотпорни, антинавремено.Овој вид на поза

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз