0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

Направен од чист бакар, тоа не е лесно да ги кородираат и влага, и површината е без проблеми и не е лесно д

3 / 816 X 11 / 2 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Под

Се Користи За Кабинетот Инсталација И Изградба.АвтоДупчење Завртка.Црна Фосфат Заврши.Од Името На Брен

M61.0 Х 50мм Метрички.Машина Навртки и Вметнете Малку.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не

#X 1024 21 / 4", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Машински Завртки, НИ

Обврзувачки Undercut Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цин

Филипс Овална Глава на Машина Завртки функција покрена декоративни главата, со countersunk дното и тркалезна

3 / 8"16 X 1".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 1", Надворешно Навој сврзувачки еле

Станот Филипс 100°.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој.Челик Црна Оксид над 188 Нер

3 / 8"16 X 4".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 4", Надворешно Навој сврзувачки еле

1 / 420 X 21 / 2 Машина Навртки и Вметнете Малку.Пан Главата.Drilled Spanner Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесу

Пан Комбинација.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Права

Станот Undercut Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк По

Serrated Хексадецимален За Миење Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Serrations се п

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.инженери месинг завртка.с

Пан Комбинација.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик...

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Г

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Генерички За

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Генерички За

3 / 8"16 X 11 / 2".Машина Завртки, Круг Главата, Cruciform Одморите Диск.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 11 / 2", Надворешно Навој сврз

3 / 8"16 X 11 / 2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Машински Завртки,

#X 1024 21 / 4".Машина Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #X 1024 21 / 4", Надворешно Навој сврзувачки е

5 / 16"18 X 41 / 2", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Машински Завртки,

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

1 / 420 X 1 Машина Завртки.Тркалезна Глава.Еден Начин Дупчиња Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).Подесувате

5 / 1618 X 11 / 4 Машина Завртки.Станот Countersunk Head.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).По

Тоа не само што не е широко користени во храна, но исто така погоден за подароци, ракотворби, храна, облек

5 / 1618 X 11 / 4 Машина Завртки.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (188).По

Машина Завртки Се Користи Со Ореви Или Зезнав Директно Во Навој Receptacle Да Се Зацврсти Метални Делови Зае

Дијаметар : #6 Должина : 4 инчи.Материјал : челик.Крај : цинк.Глава стил : решетка (Филипс, дупчиња).Ние акции

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови зае

Висок Квалитет На Рамна Глава #632, 1 / 4" Завртки.Овие се користи за прицврстување и монтажа 3.5" Хард Диск од

【Димензии】 Модел : M4 x 5mm; Завртка Должина : 5mm / 0.2"; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Шапка дебелина : 2.65 mm / 0.1"; Капа со

【Димензии】 Модел : M5 x 6mm; Завртка Должина : 6mm / 0.24"; Теренот : 0.8 mm / 0.03"; Шапка дебелина : 3.25 mm / 0.13"; Капа со д

【Димензии】 Модел : M4 x 5mm; Завртка Должина : 5mm / 0.2"; Теренот : 0.7 мм / 0.03"; Шапка дебелина : 2.65 mm / 0.1"; Капа со

Силикон Бронза Дупчиња Круг Глава На Машина Завртки #1024 Дупчиња вози стил дизајнирани да бидат водени о

Fillister Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.П

Пан Филипс Конусна За Миење.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13a и SAE J82 спецификации.Целосно Навој.

Станот 82° Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позл

Пан Филипс Двојно Миење SEMS.Сплит Lock & Тесен Рамни Подлошки.Произведен да ASME B18.13a & SAE J82 спецификации.Целос

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања