0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Лесно да се носат преносни ручек кутија.Мала големина и лесно да се носат.Високо квалитетни материјали

1.Заштита на плодот од оштетување 4.Вие исто така може да донесе плод на заводот и активности на отворено.

Направени од висококвалитет на оксфорд ткаенина материјал, без мирис и водоотпорен, трајни и здрав за у

Кука и јамка затворање ќе го задржи вашето закуски во место и безбедна.Фрли во вашиот миење и фен.Или пак

Направен од пченица слама, зелена, еколошки, едноставно, двојноlayer бенто поле ви овозможува да се каже зб

Кука и јамка затворање ќе го задржи вашето закуски во место и безбедна.Фрли во вашиот миење и фен.Или пак

Кука и јамка затворање ќе го задржи вашето закуски во место и безбедна.Фрли во вашиот миење и фен.Или пак

5.Ниска Температура за Складирање Ладно складирање, ниска температура отпор 20 микробранова печка за гр

Одете зелено и ров на пластични кеси во вашиот ручек кутија!Овие сендвич обвива се одлична алтернатива

Работи како napking или placemat,.Кука и циклуси држи вашиот сендвич безбеден.Фрли во вашиот миење и фен како шт

Извозникот / производителот На SKATER Co.Skater производ постава : Sanrio Бенто кутија поврзани, Дизни ручек кутиј

Сега е Достапен Во 2 Големини Во прилог на нашите оригинални ручек кутија, ние сега нудиме поголем опциј

1 парче големина : за 4.8 x 2.2 x 1.1 cm.Капацитет : околу 3 ml.Материјал : Полиетилен.Со заврткана врвот.Направен в

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Пред карактеристики винил appliques на Рекс, Вуди, и Зуи L

БЕЗБЕДНОСТ БЕНТО КУТИЈА БЕЗ BPA Салата сад за ручек е безбедно, 100% од Храна одделение Силиконски, без BPA, Н

ЗАВРШИ И ЕКОНОМСКИ ОБРОЦИ : Save до $3,000 годишно со подготовка на вашиот сопствен ручек!Благодарение на сво

Мерки 9 x 63 / 4 x 31 / 2 длабоко со рачка за заклучување и зглоб.Безбедно и тестирани за храна употреба.New Window ф

Тоа е лесно да транспорт и ќе го задржи вашиот автомобил или биро уредни и чисти кога не е во употреба.Ка

СОВРШЕН ПОДАРОК Капетан Чудо ручек кутии се направи совршен назаддоучилиште, birthday (роденден), или Божиќ

20 унца капацитет е совршена големина за лична дел ручеци или за сосови.Донесе удобноста на вкусна јадењ

Се намали отпадот и да се заштедат пари од пакување вашето дете ручек во термос ручек за полнење;...

Земајќи светот на изолирани lunchboxes од невремето, нашите кутии функција висококвалитетна ткаенина изгра

DC Бетмен Ручек Торба Постави За Деца Пакет со Изолирани Бетмен Училиштето Ручек Кутија, 300 Бетмен Налеп

Обновливи ручек чилер контејнер со ice pack во капакот, кои можете да ги пакет кул, здрав оброк дека останат

Одликувајќи се со компактен и пренослив дизајн, оваа ручек кутија може да се чуваат во вашата торба без t

Ручек во Стилот : да се Добие еко ручек сад, на свој начин да се зголеми вашиот начин на живот.Децата lunchbox

❤Тоа може да се користи како вашиот ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.На здрав

❤Погоден за : Тоа може да се користи како вашиот ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг тор

[Добра airtightness] Отвори тока без протекување, вакуум дизајн, силна запечатување, со негативен притисок ефе

❤Висококвалитетна кожа : За ручек торба е направен од висококвалитет на кожа, која е водоотпорен, нечис

Топлината зачувување торба има вграденво топлинска изолација слој, кој може да се задржи на температур

❤Висококвалитетна кожа : За ручек торба е направен од висококвалитет на кожа, која е водоотпорен, нечис

Тоа не е лесно да се апсорбираат масло и лесно да се чисти.Интелигентно следење на вакуум степен во поле

❤Свежи и врвни дизајн, модерен модели и едноставни форми, И возрасни и деца, ќе љубов оваа торба ❤Пренос

Многу погодна за училишта, канцеларии, кампување, излети, спорт, итн ❤Голем капацитет : торба има голем к

1 Количка за складирање 2 Мал и лесен за носење 3 Погоден за домашна употреба 4 Погоден за кампување надво

Големина : 10 ❤Чистење предлог : Перат, не bleachable, не се впие во вода за долго време, само ги мало нечистотиј

Вакуум Изолирани : Едноставен Модерен тегли за храна се двојно ѕидови и вакуум изолирани, која го задржу

Bpa Free 4 контејнери.Удобен : пакет закуски / , салати и сосови / преливи заедно.Паметни : контрола снек состо

КРЕАТИВНИ ЗНАЦИ : Ручек никогаш не е повеќе да се забавуваат!Вашето дете е сигурно да се најде дизајн тие

Ручек кутија карактеристики висока густина термичка изолација за да се задржи содржината кул и свежо.В

Со оваа супер практични ручек кутија и flatware поставени, секогаш можете да уживате во здрава, домашно обро

▲Почитувани купувачи, ние ќе го направи секој производ за вас да се купат.Ако имате било какви прашања,

9 in Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Weight : Прибл.Тоа може да се турка во и сместени кога не е во употреба.На за

Направени од високо квалитетни PP и нерѓосувачки челик, тој е безбеден и здрав.Постојат 3 бои за да избере

Тенок и компактен, но моќен, секој мраз пакет мерки 5" x 4.Бидете сигурни дека за да секогаш се еден во ваши