0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Доволно.Висок Квалитет на Изградба : Изграден за долгорочна употреба, Алпски е Врба HighSpeed Комерцијални Р

Тип : Туш Caddies.Димензија : W14*L30*H8cm(W5.5*L11.8*H3inch).Материјал : Месинг.Крај : Антички Месинг.Заврши делови и инста

[Туш агол складирање рек] : Дизајнирани за 90° агли.Совршено користат агол простор на бања, wc, кујна, спалн

Mesh.Mesh Ткаенини мрежа туш завеса организатор е Брз сува, перат, лесни, трајни, и rustproof од метал caddy во бањат

6Складирање џебови.Дише Решетката Ткаенина.Суши Брзо.Одлично за патување.Туш totes.Овој стилски tote ви овоз

Постојат 6 џебови кои можат да имаат различни објекти или се користи за различни луѓе, како што се еден з

?Метални материјали, нема рѓа, долгорочна употреба ?Соодветен дијаметар на цевка за вода е 22.5 cm ?100% Задов

Простор Организатор Caddy : Овие бања полици вклучуваат пластични жилет носителот Сапун Јадење Носителот,

✔Идеална Големина : должината на производот е 30cm, ширината е 10cm, а висината е 6cm ✔Висок Квалитет : Што ова

【Простор Организатор】лепило туш полица со зголемена полици' парапет овозможува подобро складирање и

Доволно капацитет за чување шампон, клима уред, тело измијте се, рака сапун, бричење крем, масла, средств

1 Трајни производи за Употреба : да се вметнат дизајн, нема штета на ѕидот 2 Лесен за Инсталација : се Избе

Рамката ги вклучува касета ленти.Накит може да се скриени и се става во место каде што тоа не е влажна, и

Моден Нов Дизајн туш торба направени од тешка и разноврсна мрежа.Лесен и здрав mesh ткаенини,со висок квал

Одлична модерна елегантен дизајн.Калено стакло, обезбедува максимална сила.Висок квалитет, од нерѓосув

Користете чиста вода и избрише со памук cloth2.Забелешка : Овој пакет содржи само на овој производ и не содр

✽ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ КРПА ЗАКАЧАЛКА : Цврсти крпа бар, зацврстување на товарот, не се скрши, не исчезнува

Мат Црно, богат црн сатенкако заврши тоа што го прави храбар, драматична изјава.'Рѓа Доказ Солидна Месин

100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика.Нашите проф

☛ Туш Седиште Е Многу Силна,Можат да го Издржат 200 Кг,Е Практично Помошник За капење ☛ Простор за заштед

1143821 Карактеристики : Дизајнер солидна стил Изградени од нерѓосувачки челик Крај : Хром.Крај : Хром.Матер

Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден Ги нежно со влажна крпа или сап

Идеален за бања, кујна,голема работа како бања складирање полица, туш caddy, шминка суета, кујна организато

Лесен и издржливи : туш агол рамката е направена од нерѓосувачки челик, која е убава, корозијаотпорни и и

Бања полица е направен од висококвалитетни материјали и се трајни.Овој производ е дизајниран да се орга

Бања полица е направен од висококвалитетни материјали и се трајни.Овој производ е дизајниран да се орга

Направени од PP материјал, животната срединапријателски, безбедно и издржливи.Со силна пластика стап ле

Се водоотпорни и rustproof го прави одличен избор, како организатор и за голем број на додатоци во туш, како ш

[АБС Материјал] : Тоа е изработен од ABS материјал, безбедно да се користи, здрава и нетоксичен [Макара] : По

[Слоевит] : Мултислој за складирање, лесно е да се одржи предмети, да се направи целосна употреба на прост

ЕЛЕГАНТНИОТ ДИЗАЈН Направен од 100% природно дрво, на оваа клупа решетката е издржлив.Туш клупа со 2ниво з

Кука : Висат на краевите на рек по случаен избор, куки може да се откажам мали предмети, како влошки и бањ

Издржлив Материјал стави крпи, шампон, сапун и други бања производи на оваа полица.Услуга : Со цел да се д

Направени од цврст трајни 304 од не ' Рѓосувачки Челик ,тоа никогаш нема да рѓа и да се тешки.со долг животе

Нашите туш кошница се направени од храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик и вшмукување чаши се напра

'Рѓа' рѓа и водоотпорен : висок квалитет туш во соба е направен од нерѓосувачки челик, нема рѓа или корози

Простор за заштеда на енергија, огради до уредно против вашиот ѕид Нозете се висина прилагодливи за да с

❤ Бања стаклени полици : 'рѓадоказ хромобложено шини и загради и јасно стаклени полици им помогне да ги

Оваа бања решетката може да се стави во текот на тоалет или машина за перење, Многу добар користење на пр

Ова е издржлива и уште единица за складирање тесен дизајн за области или простории каде просторот е пра

✽ Изградени од Месинг обезбедување на издржливост и стабилност, додека одржување на естетска привлечн

RUSTPROOF : Направен од висококвалитет метал + стакло, траен и еколошки., обезбедување на квалитетот и долгов

☛ Туш Седиште Е Многу Силна,Можат да го Издржат 130 Кг,Е Практично Помошник За капење ☛ Простор за заштед

[Слоевит] : Мултислој за складирање, лесно е да се одржи предмети, да се направи целосна употреба на прост

Ако Ви Требаат Повеќе Дом Производи, Можете Да Кликнете на Мојата Продавница , а Потоа Оди во Мојата Прод

[АБС Материјал] : Тоа е изработен од ABS материјал,безбедно да се користи,здрава и [Макара] : Постојат pulleys н