0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шмит Styliner Жило 1x2.5 Преносни Pin Означување на Машина со Висока Брзина на Тешки Краток Перо Pin и MSWIN Контроли

Шмит Styliner Жило 1x2.5 Преносни Pin Означување на Машина со Висока Брзина на Тешки Краток Перо Pin и MSWIN Контроли

DEN 575.76
Това е достапна

Износот

ЗА USSCHMIDT е ISO 9001 : 2015 сертифициран производител на означување на машини за идентификација на производот и следливоста.Означување на полето aize е 1" x 25".Одлично за означување на големи или тешки делови тешко да се одбележи на клупата-топ систем.Од 1895 година, ШМИТ е во првите редови на иновативни означување технологија, се движат во индустријата напред од традиционалното одбележување на ласерски инструмент таблата.ШМИТ има широк спектар на означување на системи кои обезбедуваат постојан идентификација и проверка за било part.Нашиот тим е подготвен да дизајн, производство, инсталација и поддршка на вашиот идеален систем за означување денес.комуникациски кабел со пневматски воздух line Pneumatic Услови : 85 psi, 2-3 CFM Ave.По повод одбележувањето actuation е со активирањето, тастатура или сопствен сигнал.

За стоката

Слична стока во категоријата