0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шмит Styliner Жило 1X2.5 Преносни Pin Означување на Машина со Висока Брзина На Тешки Краток Перо Pin, Win7 Контроли, Монитор, Тастатура и Глушец

Шмит Styliner Жило 1X2.5 Преносни Pin Означување на Машина со Висока Брзина На Тешки Краток Перо Pin, Win7 Контроли,

DEN 8136.00
Това е достапна

Износот

Комуникациски кабел со пневматски Воздух линија.Означување на полето Наставници е 1" X 25".Комуникациски Кабел со пневматски воздух linepneumatic услови : 85 psi, 2-3 cfm avec.Контролорот има вграден КОМПЈУТЕР и доаѓа со монитор, тастатура и глушец.By доставување на идеална технологија за секоја единствена апликација, ние подобрување на процесите и профитабилност за нашите клиенти.Од 1895 година, Шмит е во првите редови на иновативни означување технологија, се движат во индустријата напред од традиционалното одбележување на ласерски инструмент таблата.шмит Жило 1" X 2.5" Со hshd краток stylus1" X 2.Внесување на податоци рачно, бар код за скенирање тоа или да го преземете од вашиот компјутер., не, вклучувајќи ја и употребата на било какви други пневматски componentsactuation : активирањето, тастатура или прилагодено signalcontrollers со себе содржи внатрешни PC или да се користи надворешен PC ако desiredinterfaced со стабилна, стабилна и многу флексибилни stylewrite софтвер packagedurable моделирана пластична покрие со прилагодливи дел стенд-оф supportrobust & издржливи сепак, тежи само 5 кг.

За стоката

Слична стока во категоријата