0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за пату

Предмет Тип : Set & Комплет.Костим За Момчето Човек Татко Подарок 1 Сет Содржи 12pcs proudcts како фотографија.Пре

ПОСТАВУВАЊЕ НА 50 ПРОФЕСИОНАЛНИ МЕСЕЧИНАТА ФОРМА НОКТОТ CLIPPER МАШИНА CHIROPODY PODIATRY ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО

Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за пату

Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за пату

1 PCS Преносни Нерѓосувачки Челик Прст Пети Ноктите Clipper Машина Помине Тласкач Смена Со мелење алатки Нок

Мала големина и лесни се направи тоа практично да се носат.Сетот доаѓа во intricately дизајниран случај тоа е

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челик, фалсификување.Четирите агли на убавината ракав се дизајнирани

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Ноктите clippers сет.Натопете нозе за 15 минути со топла вода; не го боли повреда на ноктите.Кука двете страни

Искрена и чесна, исклучителна изработка е реализиран со 40 работни процедури.Само за ова се намали.Четир

235 MPA висока јаглероден челик е одбраната, која има висока цврстина и добра отпорност на абење.Дебела СТП

Маникир Поставена (16 Парчиња) : Професионални Нокти Комплет Содржи 16 парчиња помине и ноктот алатки за т

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Натопете нозе за 15 минути со топла вода; не го боли повреда на ноктите.Кука двете страни на ingrown ноктот со

На clippers може да мазно и лесно да се клип груб, дебел и тврд ноктите или ноктите, дека е тешко да се кастри.

100% од нерѓосувачки челик, обезбедува долготрајни најсовремена и може да се sterilized без rusting.Голема прециз

1.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 2.Големина : 8" Должина 3.Пакет : 1Долго Постапува Ноктот Ножици 4.Совршен

Нега сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога н

Професионални прилагодено убавина комплет, ноктите ги покрие дизајн е исклучителна, компактен, лесен з

Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производ

Име на производ : ноктите clippers set Product материјал : јаглерод steel Product тежина : 260g Applicable објект : Adultprompt : 1.Тоа е

Ноктите машина во собата може да ги намали сите нокти, чисто, да ги задржи вашите нокти и ноктите чиста и

Име : Ноктите Clipper Сет.Проект : Професионален Маникир Поставена.Предмет Тип : Set & Комплет.Количина : 9pcs пом

235 MPA висока јаглероден челик е одбраната, која има висока цврстина и добра отпорност на абење.Дебела СТП

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Многу лесно да се намали тешко и дебели ноктите.Обезбеди удобно и опуштено старечки живот, лесно да се с

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Добредојдовте да го купат.Преносни: JASONWORK Нокт

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Ние се познати за добар квалитет и преференциј

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашио

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Исто т

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Ултра Широк Вилица Отворање за Дебели Ноктите До 15mm.Ова е максималниот вилица ширина за врвотнадолу сти

Име на производ : Ноктите Clipper Уво ги собереш Keyring Поставите; Боја : Сребро на Ѕвонење, Fuchsia.Материјал : Мет

Cкрива Помине Pinching Алатка Магично Стапче Акрилик Гел Совети Мултифункција на Младите.Боја : Црна.Направ

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но