0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Тоа е мора да се има ако имате проектор и тоа го прави прекрасен подарок идеја!.Cocar за Носење за Видео Про�

Кој View Sonic е Super Color Tru Cinema RGBRGB технологија, овој проектор обезбедува 100% Rec.SUPERSIZED ФИЛМОВИ И ИГРИ : Извонредн�

Моторни материјал : мотор се користи, брзината ќе достигне 1350 вртежи во минута, и на екранот не треперење

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

Сопствени видео и модел за уредување, мемориска картичка со моделот уредување на софтвер.светилка мони�

Сопствени видео и модел за уредување, мемориска картичка со моделот уредување на софтвер.Високо квалит�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

3 D4 K&1080 P,HDMI,Airplay / Mira Cast,ElectricfocМини Преносни Кино Проектор 300 Lumens Андроид OS9.0 Quad Core 4 GB DDR4 32 GB 2.4+5 GDual Wi Fi, Bluetooth,�

❤Карактеристики : мобилен телефон екранот е непријатно да се погледне, и долгорочно гледање е многу ште

Приближната Внатрешни димензии : 6.5" X 5.7" X 4.0" инчи.Компатибилен со AAXA P300 Нео Пико 720 DLP Проектор КП60201 / за A

Параметри : 6 бои, 6 сегменти, три завртки дупки.Компатибилен со OPTOMA HD141 X HD180 HD230 X GT1080 Компатибилни се со Па�

Моќ извира покриени од еден ден 2во1 Дом за Проектирање На Фиби ѕвезда led проектор ви овозможува да се вкл

Gabo Филтри SCH992 A3 замена сет за Кристи Дигитален модел CP2230 Оваа серија на производот се состои од : ДCH02 A=1 п�

Лесен и оптимална филтер за воздух замена не само за професионални repairmen но исто така и за просечен дом и

Тоа, исто така, shuts себе исклучување по 1 час, па можете да го оставиме тоа за кога ќе одат да спијат...

Нов и висок квалитет на Далечинскиот Управувач РК282 Компатибилен за DENON CD MD Играч.Сосема нов, не треба би�

Приближната Внатрешни димензии : 6.5" X 5.7" X 4.0" инчи.Компатибилен со AAXA P300 Нео Пико 720 DLP Проектор КП60201 / за A

Екопријателски Материјал : Направен од Високогустина ЕВА и 1680 D Материјал, премија Тешко ЕВА да се обезб�

Приближната Внатрешни димензии : 6.5" X 5.7" X 4.0" инчи.Компатибилен со AAXA P300 Нео Пико 720 DLP Проектор КП60201 / за A

Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба помош.По промена на филтер за воздух, вашио�

Приближната Внатрешни димензии : 6.5" X 5.7" X 4.0" инчи.Компатибилен со AAXA P300 Нео Пико 720 DLP Проектор КП60201 / за A

RF Далечински Управувач за Лесно Прилагодување вклучени далечински управувач ви овозможува да ја прила

Инструкции за употреба на новата верзија на далечинскиот управувач : Инсталирајте 2 x AAA батерии(не се вк�

Phyachelo Влезен напон : 110220 VOutput напон : 5 V / 2000 MAProduct моќ : RGBW2 x 4 W (вкупно 8 W)Напојување на владата : USB кабел за н�

Паметен телефон Проектор 2 (Не е опис во кутија).Тоа може да се користи само со приложување на proje...

Широк апликација ви помага дома проектор огледало на IPHONE / Андроид Smart Phones екран или таблети за проектор

Големи, ангажирање презентации, дури и во мали простори краток фрли на далечина заштедува простор; прое

Со 2,000 : 1 контраст размер на 1,500 ANSI lumens и SVGA резолуција, PB6100 ви дава повеќе.На PB6100 од Ben Q е дигитална светли�

000 часа Мајчин Резолуција : 320*240 P Поддршка Резолуција : 720 P, 1080 P Осветленост : 1500lm Контраст : 2800 : 1 Фокус Реж

Моќ извира покриени од еден ден.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Не аналогија, ако многу

Исто така можете да се поврзете тоа за IOS компјутер / IOS телефон / Android паметни телефони(За IOS да адаптерот �

000 денари hours Projection Растојание : 13.Дифузна одраз слики здрава гледање, светлината не внесете човечки очи �

Кога Bluetooth е вклучен, исклучен, успешно поврзан, и неповрзани, на.Ако движењето не е потребно, тоа може да

Новина, атрактивни hightech holographic слики, многу привлечни.[3 D Holographic Проектор]Овој Рекламирање Displayer со 384pcs ул

1 Ние обично го нарекуваме "POV" (Упорноста на Визија) дисплеј технологија.На ротирачки дисплеј кристал е п

Вграден Стерео Звучници : Вграден стерео звучници обезбеди одличен слушање искуство без надворешни зву

ЦЕЛАТА КИНО ВО УДОБНОСТА НА ВАШИОТ ДОМ Комплетен систем за домашна забава поврзува со сите ваши уреди к

Повеќенаменски : Ова видео проектор има високо ниво изглед и моќни функции, не само за приватна театри, н

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Овие видео ефекти ќе се претвори секоја животна средина или површината во возбудлива и магично искуств�