0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Тесни крои е повеќе безбеден и има долг животен циклус.Премиум водоотпорен кожа и креативни шема дизајн

стилски, мазна бела лакирани тело.металик electroplate заврши.Доаѓа во повеќе компоненти.Издржлив и лесен за

Стилски и Компактен Desktop Trash може да е совршен контејнер да ја фрли далеку шминка сунѓери, убавина applicators,

100% Смола.На Avanti Модерна Farmhouse Бања Колекција се одликува со почит на сите нешта farmhouse shiplap, памук растени

Индивидуални отпад кошница од Томи Hilfiger.Направена од керамика.Belinda флорални модел со сина и бела Ithica лен

Ова е неверојатна уметност работата на 11.5"H страна се насликани жирафа tole wastebasket.Тоа е направена со најви

【МАТЕРИЈАЛ】 : BPA и Хлор слободни пластика 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】 : стилски корпата за ѓубре со модерен диз

【МАТЕРИЈАЛ】 : BPA и Хлор слободни пластика 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】 : стилски корпата за ѓубре со модерен диз

Висококвалитетни материјали : направен од здрав PP пластика, повеќе удобно и безбедно да се користи.ИЗДР

【МАТЕРИЈАЛ】 : BPA и Хлор слободни пластика 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】 : стилски корпата за ѓубре со модерен диз

【МАТЕРИЈАЛ】 : BPA и Хлор слободни пластика 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】 : стилски корпата за ѓубре со модерен диз

Производителот гаранција може да не се применува.Кристално сино отпад бин со гланц, држи до 18 Литри, упо

Бела отпад бин со гланц, држи до 18 Литри, употреба со или без бин облоги за дом или канцеларија употреба.Ц

Црна отпад бин со гланц, држи до 18 Литри, употреба со или без бин облоги за дом или канцеларија употреба.Ц

Со капак за odourless отстранување на отпадот.Димензии : Ø17x26cm.Материјал : Метал.Опис на производот педалата

Мини корпата за ѓубре : мали во големина и не заземаат простор.Идеален за ставање на десктоп, countertops, пере

Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.А

Ѓубре може да се транспарентни во 4 бои, едноставен дизајн.Корпата за ѓубре изработени од пластичен мате

Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според

КАПАЦИТЕТ : 10 L.МАТЕРИЈАЛ : СТП Кожа.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Мерење 7.9 x 9.8 x 10.6"H, ова ѓубре може да обезбедува до

Ѓубре може да се транспарентни во 4 бои, едноставен дизајн.Корпата за ѓубре изработени од пластичен мате

На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе н

Складирање кошница е лесен и компактен, лесен за употреба, многу шик и свежо.Добро производство, техноло

Ѓубре може да се транспарентни во 4 бои, едноставен дизајн.Корпата за ѓубре изработени од пластичен мате

Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 час

Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 час

Ѓубре може да се транспарентни во 4 бои, едноставен дизајн.Корпата за ѓубре изработени од пластичен мате

Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.Производ параметри : Кап

Големина совршено за помали простори, овие кружни отпад од лименки се вклопуваат во бања шкафове, неиск

☆Модерен Дизајн : Едноставен, Минималистички Дизајн на Отпад Бин им Овозможува на Секој да Го Користите

Поради разликата помеѓу прирачник за мерење или мерење алатки, ве молиме да дозволи отстапување во рок

Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе дознаат дека тоа е корпата за ѓубре.Тој е опремен со хуманизира

На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓу

☆Лесни Покрие ја Намалува Бучавата При преминување и го Продолжува животниот Век на Производот...

На зголемената дизајн е полесно да се чисти, а тоа е чиста и хигиенски, и тоа не е лесно да се акумулира ѓу

Тоа може да се користи како украс за да одговараат на вашиот простор Пред превозот, ние внимателно ќе ги

Тој е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, и ѓубрето, торба е лесно да се поправи и да го замени 【Лес

☆Повеќе намени : Ова Бин е Погоден за Употреба Како Кујна Бин, Но исто Така и Како корпата за Ѓубре во Бањ

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Голем капацитет за дизајн, исто така, може да се користи како пе

☆Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла

☆Остане Отворена : Ако Сте Чистење на Купатило, Лесно да се Задржи на Бин Отворен за Честа Употреба со Ра

☆Време за Заштеда на Управување со Отпад : Откако Целосно Празнење на Ѓубре Содржината Никогаш не Било

☆Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла

【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едн

☆Капак Остане Отворен Режим : (Користете Рака да се Стави Капак Остане 90 степени Отвори) за Лесно Dustbin Ла

Нашите leggings направени од памукмешавина ткаенина со еден допир на spandex за лесен, удобен носат.Се сечат во