0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

▶Здрави и Еколошки : Направен од висококвалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, м

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

▶Здрави и Еколошки : Направен од висококвалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, м

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ нерегуларни текстура, подобрување на контрола и да се подобри лизга отпор, не е лесно да

Класичната јога душеци : Овие трајни и лесни спортски јога душеци се дебели, и може да се користи во јога

Симпатична Дизајн : Јога Мат користи нерегуларни текстура за да се зголеми притисокот и пропадна отпор.

НАДГРАДИ ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Нашата премиум Јога душеци се направени од кожапријателски, нетокс

Перење Совети : Машина перат, Користете ладна вода и влажно марамче колку што е можно за чистење на дамки

Висока густина фитнес мат е кожата пријателски,здрав,Трајни и лесни да се чистат.1 mm дебели, може да се ко

Дише фитнес мат со силната апсорпција на вода што може да фитили влага далеку од кожата, да ги задржи удо

ИЗДРЖЛИВИ СОЛЗАОТПОРНИ МАТ : солзаотпорни мат ќе останат во такт во текот на повеќе предизвик или интен

Класичната јога душеци : Овие трајни и лесни спортски јога душеци имаат различни дебелини, кои можат да

пена ✿✿Големина : 183x60x0.4cm.Мала тежина, мали димензии, лесно да се носат ✿✿Водоотпорен и dustproof, чистење н

полиестер ♥Гума Јога Мат : nontoxic, нема штетни мирис, нема PVC, не латекс и нема други токсични хемикалии, во

Исклучителна Адаптибилност : Густа пена подлога прави кат вежбање поудобно, удобно амортизирање на ваш

полиестер ♥Гума Јога Мат : nontoxic, нема штетни мирис, нема PVC, не латекс и нема други токсични хемикалии, во

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ нерегуларни текстура, подобрување на контрола и да се подобри лизга отпор, не е лесно да

ЕВА.ФИТНЕС и ВЕЖБАЊЕ МАТ : Класичен јога мат е одлична за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучув

добар квалитет материјал.моден дизајн.погоден за долго време се користи.Погоден за секојдневна или пра

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ нерегуларни текстура, подобрување на контрола и да се подобри лизга отпор, не е лесно да

КОРК.Увезени 72 x 24Инчи широка мат обезбедува удобност за сите намена.Со висока густина TPE материјал, 5mm де

Димензии : 72 x 24 6mm дебелина.Декоративна шема со посебни Места за позиционирање, повторувајќи центар лини

▶Здрави и Еколошки : Направен од висококвалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, м

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ нерегуларни текстура, подобрување на контрола и да се подобри лизга отпор, не е лесно да

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ нерегуларни текстура, подобрување на контрола и да се подобри лизга отпор, не е лесно да

【Новиот ЕкоПријателски материјал може да бидете мотивирани и фокусирани 【Големи димензии & Одлични пе

Јога, потекнува од Индија, е еден вид на вежба за да се усогласат тело, ум и духот, помага да се подобри ва

ЛЕСЕН и ЛЕСНО се НОСАТ : На LORVIES јога мат е лесен доволно за да се носат во теретана или каде што сакате.Ко

УКРАСЕТЕ го ВАШИОТ ЖИВОТ СО ЈОГА надградена верзија на основните јога мат.Се обидовме да бутик Јога сер

Силна Прилагодливи Рек Нашите решетката е направен од метал .Погоден за повеќето јога душеци Пена Ролк

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Апсолутно не се токсични изработени

Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса

Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да из

【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата с