0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

ЗА ОЛОВОКИСЕЛИНА БАТЕРИЈАТА.Текст : AC 110 V120 V;Излез : наизменична СТРУЈА 36 V 6 A.Се вклопува EZGO 1995 година и П

✎Светот Широк Влезниот✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎За безбедност за Заштита на✎ : Нема шум, ниска температур

Текст : AC 100 V 240 V 5060 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од

Замена на Напојување Замена Компатибилни со : HP Павилјон 524c 533c 700 CTO 716n 743g 746c 754n Конектори : ATX Конектор 24 (20

Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег.Висока ефикасност до 93.5%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функци

Влезен Напон : 100 V~240 V AC.Може да се користи во целиот свет.Излезен Напон : 19 V DC; работи за уреди со која се б

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz , Излез : наизменична СТРУЈА Барел Приклучокот , Кабелот за Напојување : 5 Метри

Спецификација на производот : Висок Квалитет на Моќ Конектор за Адаптер( НеОЕМ ) 6.6 FT Долго PKPOWER AC адаптер

Влез : 100 240 VAC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напо

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : 5 V, 1000m A.Компатибилен со Nikon Coolpix S9900 S9700 S9600 S3

Antoble производи се изработени со највисок квалитет на материјали кои се тестирани од страна на производи

HQRP® Замена AC Адаптер;.Текст : 120 V AC; Излез : AC (Наизменични Тековен) 9 V, 200m A;.Безбедносни Карактеристики : Ви

ТМоќ Направени со највисок квалитет (( Екстра Долг 6.6 ft кабел мозок )) Вкупна Должина на Кабелот Е Продолж

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов

Висок Квалитет Замена Полначот Дел.Со текот на Напон и Струја за Заштита.AC 110 V220 V Широк Меѓународен Патн

Заверена од FCC CE, ROHS.Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензација.Пакет се вклучени.Автоматско над напон cutoff

На текст 110240 V.излез 12 V DC 24 W.Ѕидот Брадавица, фиксна НИ Приклучокот 1 Година Гаранција 100% Компатибилен со

Согласност да се EN50155 и EN455452 железничката стандард 4000 VDC I / O изолација.Вграденво постојан струја огранич

Согласност да се EN50155 и EN455452 железничката стандард 4000 VDC I / O изолација.Вграденво постојан струја огранич

Согласност да се EN50155 и EN455452 железничката стандард 4000 VDC I / O изолација.Вграденво постојан струја огранич

Согласност да се EN50155 и EN455452 железничката стандард 4000 VDC I / O изолација.Вграденво постојан струја огранич

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

Одличен квалитет адаптер за MSI Игри Десктоп 4Дупка приклучок го поврзувате кабелот на Полначот.Ги поддр

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г