0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

7) Отсечени од млада дама донатор директно, кој е Природна и Здрава Коса.Тежина (+ / 5g) Е НормалноЗависи Од

Водениот Бран Чипка Пред Перики : Мода И Убава,Изгледа Како Свој Коса,100% Необработени Богородица Човечк

Кутија Плетенки перика,30inches(Должина може да се изменуваат),1 B црна и така натаму(боја како на сликата),пр

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Богородица Бразилецот Чипка Пред Перики Човечка Коса, се Намали О

Пол : Мажи, Бренд : ФОРУМ.Големина : Стандард, Стил : Sideburns.Боја : Црна.Бренд Нови Црна Sideburns Само лепило наза

Телото Бран Headband Перики Човечка Коса Се Совршени За Жените, Може да се Направи Висока конска опашка, Вис

Полна Машина Направени Скалпот Врвот Перика.скалпот база на врвот да се направи спин изгледаат како вис

★1.Губење на Материјал : Необработени Бразилецот богородица Човечка Коса.Така на Кутикулите не се Оштет

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : 100% необработени бразилецот богородица косата Пред Извлечен избелени јазли, длабо

Просечната големина, погоден скоро.Тоа мешавини без напор, без оглед што на ѕвонење што се.Ние сме Посве

Никогаш не се мијат перика во парен топла вода, бидејќи ова може да предизвика плетенки да се погледне с

1.Русокоса Чипка Пред Перика Коса Материјал : Ова 613 Чипка Пред Перика ,100% Необработени Богородица Бразил

Се користи за Нега на Коса Техники и се Третираат Како Вашата Сопствена Коса.Се чисти со Свежа Вода, суше

Ombre pixie намали боб перики , 2021 нов дизајн aslo може да се покаже вашата природна косата.Материјал : 100% Бразил

Растеглив Еластична Најлон Најдобри Перика Капа за К'ryssma Синтетички Чипка Пред Перики / К'ryssma Полна Маш

【Прилагодливи Капа Големина】 : 22 2 Страни & Назад.Не го Изложувајте на Сонце или со Сува Коса Посува.Голе

Ако ги погледнете нашите производи во нашата продавница, ќе најдете има неверојатен производ и за повра

Pacakge се вклучени : 30 PCs перика клипови, 2 двор Еластична двор, 1 КОМПЈУТЕР црна перика капа.Овие перика клип

180 Густина Краток Кадрава Човечка Коса, Перики.Полна Машина Направени Скалпот Врвот Перика.скалпот база

После миење, чешел перика со вашите прсти или чешел за враќање на оригинална состојба.Пакување : 1 * долго

А1 : Да, тоа е 100% човечка коса перика без синтетички или било животински влакна се меша.П5 : Колку време тоа

√На Афро откачен кадрава конска опашка е направен од Јапонски увоз на материјали, има добра пламен retardan

【Премиум Материјалот】 Отпорни на Топлина, 100% Јапонски Kanekalon влакна се направи на косата природно.ние г

Природни Мене Лајт Длабоко Дел TAMILA HD Чипка Перика.Направи отпорни на Топлина влакна.Посебни knotting на наз

Треба косата да се исуши природно.Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не го изложувај

Sensationnel Чипка Перика Облак 9 Швајцарската Чипка 4 X4 Чипка Разделба Плетенка Перика Микро Пресврт 4"X4" Рака

ТЕКОВНО ИЗБРАНИОТ : Боја носи со моделот.ТЕКОВНО ИЗБРАНИОТ : Боја 4 F27 е ТЕМНО КАФЕНА СО ЛАЈТ ОБУРН МРАЗ.ТИ

Лесно се инсталира во една минута.Човечката Коса, перики Може да се Трансформира Вашиот Целиот Изглед с

HD Чипка Пред Перики Човечка Коса.Изработени од 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса.Здрава и Чиста, Не

【Вклучувајќи】— Klee Cosplay Перика *1 【Перика тип】— Русокоса кабел влакната со удира, таму е малку коса врз

1 Водениот Бран 4x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса за Жена 4x4 Затворање Перика Човечка Коса Кадрава Влажни

RreПечете.Пред Се Протегала.НеЗапалив.Топла Вода, Поставување.Free Tress Плетенки 3 X Чисти Терапија Во Оцет ми

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

Прилики : Совршен за Секојдневна Употреба, концерти, темата партии, свадби, датира, и, исто така, ноќта на

1 производ во нашата Јапонски веб сајт.Naturel долга кадрава коса со директно удира.Тоа не е тешка и, исто та

【Коса Материјал】Висока Температура Влакна Синтетички Косите,Допрете Супер Мазна И Мека Кожа Пријател

1.Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

Висок Квалитет Необработени Богородица Човечка Коса : 10 A Бразилецот Вистинска Човечка Коса на Главата

Прилики : Погоден за секојдневна облека, канцеларија живот, cosplay, датира, партии и други прилики.Тежина : 3

Капа конструкции Околу 13" *3"(разделба големина) ракаврзани чипка во предниот со чешли да се зацврсти ка

Синтетички материјал.Перика, веѓа, и брада се сите опфатени.За детето сака или само за одмор!.Повеќето во

Боја на фотографијата е RT330 RT4 Бојата ќе примите може да се разликуваат од своч прикажани се должи на ваш

【Контактирајте со Нас】Ние донесе сет на строги стандард за да одберете и процесот на коса, сите наши на

Увезени.Чипка Фронт.Monofilament.Smart Lace.Smart Чипка од страна на Џон Renau, Влакна : од Синтетички Влакна, Капа Голем

Боја не е само субјективен на секоја личност, но, исто така, може да изгледаат различно на различни компј

Губење На Материјал : 100% Необработени Бразилецот Човечка Коса.Косата се Намали Од Младите Донатор, Без М