0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Совршен подарок за оние кои сакаат ѕид декорација.Одлична изработка.Мерење : H : 8.5 x W : 12 x D : 4 Информации :

1.Стилски ковано железо, великодушни и практични, чисти и убави, додавајќи модерен боја во вашиот дом...

Постојат два спецификации за да изберете од, можете да изберете во зависност од вашите потреби.Секоја п

Тоа е погоден за кујна, бања, хотел итн.Тоа е лесен за инсталација и нерѓосувачки челик закачалка дизајн

Главната Функција : clipза облека бар, може да бидат обесени безбедно и stably да се спречи предмети од паѓање

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm Ние и ветуваме да ги реши сите проблеми и грешки за вас веднаш.Матери

♠Имаат ист【модерен и робустен дизајн】 : да се зачува простор во едноставен дизајн, многу модерен и еле

Големина : 29.9 X9.3 X 7.7 CM Боја : бела.материјал : пластика.Лепилоподдржани, стабилна ѕид, силни и издржливи.Не

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Без разлика дали тоа е капење или да оди во тоалет, на парапети обезбеди сигурен гаранција за безбедност

Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен ч

Број на модел : кука.Материјал : Железо.Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Дрво 1 PC Нерѓосувачки Челик Подви

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од дебела rustproof Простор Алуминиумска легура, ова двојно Крпа Железнички е rust

Висок квалитет на дизајнот : виткање на арм помага да се поправи крпа во место и да се спречи крпа од паѓа

●Висококвалитетни метал, силни и издржливи, одлична товарот.Бели металик боја, нема рѓа, убава и елеган

Во влажна околина на бањата, нема потреба да се грижите за рѓа, и работниот век на е долга.Основата е погу

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

[Засилен метал слив рамка] имајќи 100 KG, задебелување / арматура, стабилна поддршка, висока стабилност, сил

Додадете крпа рек каде што треба една со овој преносни бања пешкир бар.Нерѓосувачки челик крпа носитело

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Стилски складирање : во Текот на кабинетот крпа барови задржи тенџере носители, рака и јадење пешкири, с

Не чистење агент е потребно.Одбраниот материјал : Направени од цврст нерѓосувачки челик, трајни, рѓа отп

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

[Направени Со Користење На ВисокоКвалитетни Метал] Хром Финиш Метал Слободни Стои Крпа Рек Застане.Ова

♣ Лесно да се Соберат : Нашата крпа рек доаѓа со собранието прирачник, кој ги содржи сите делови и алатки

Пакет Се Вклучени : 1 полица.Високо Квалитетни и Издржливи Структура:Направени од издржлив солидна нер

304 од не ' рѓосувачки челик материјал дебели дизајн.Со користење на вакуум позлата технологија, сраснува

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

Оваа крпа шкафче може да ви помогне да го зголеми вашата бања простор, бидејќи вие не мора да се најде не

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

Премиум Материјал : крпа решетката е направен од екопријателски ABS, водоотпорен, влагадоказ, цврсти и из

ПРЕКРАСНА : Со убави и живописни слика за декорација на домот и подобрување на Божиќ атмосфера.УПОТРЕБА

Ви благодариме за поддршката на нашите производи,ве молиме навратете често да се види какви производи с

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Дизајниран да се одржи на 2 рачни крпи.Акрилик компон

★Туш складирање ѕид полица за бања сад кошница, сапун, шампон средството за смекнување на косата ★Е Ѕид

Големина : 64.7x12.2x6.5cm.Лесно одредување на ѕид.Инсталацијата е едноставна со сите тела и фитинзи вклучени,

Ние спакувани сите делови толку добри како што може да, но, ако постои било дел недостасува или оштетен

? Постојана температура : интелигентни калибрација термостат, 3855 степени автоматско постојана температ

Само лепило крпа носителот поправки лесно да било рамна површина.Не бара дупчење, без оштетување на ѕид

Услуги на клиентите : 100% Задоволството на Клиентите, Вашето Задоволство е Наша Најголема Мотивација.Ако

Услуги на клиентите : 100% Задоволството на Клиентите, Вашето Задоволство е Наша Најголема Мотивација.Ако

Услуги на клиентите : 100% Задоволството на Клиентите, Вашето Задоволство е Наша Најголема Мотивација.Ако

★Премиум материјал : миење текстил кука е направен од висок квалитет на ABS и ПВЦ материјали, кои се екопр

Услуги на клиентите : 100% Задоволството на Клиентите, Вашето Задоволство е Наша Најголема Мотивација.Ако