0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

?Лесно Чистење? : Имајте на ум дека на Лагер треба да се избриша чисти по чистење за да се избегне рѓа...

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] На ashtray е внимателно дизајнирана и произведена од страна на висококвалит

Поради Различни Компјутерски Монитори, Снимање на животната Средина и Други Фактори, Производ Слики и В

●Материјал : вештачки кристал, leadfree стакло, антиоксидација, не исчезнува, отпорност на корозија, издржл

?Лесно Чистење? : Имајте на ум дека на Лагер треба да се избриша чисти по чистење за да се избегне рѓа...

Постојат навистина хоризонтална бразди на четири страни на ashtray стакло за да се олесни на издувни гасов

Материјал : керамика и Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

★ ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова ashtray со елегантен и едноставен дизајн, естетски и функционални.Нашите декоративн

Материјал : трева Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу стаби

Материјал : Смола Лесно да управуваат и да ги одржуваат, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу

Уникатен Дизајн : Нерѓосувачки челик капак може ефикасно да се спречи распространувањето од чад,заштит

Вертикална ashtray е комбинација на ретро стил и модерна атмосфера, и може да биде совршено интегрирани со

Материјал : трева Лесен за управување и одржување, висока цврстина, тешки доволно, на дното е многу стаби

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Автомобилската Ashtray : Додадете овој елегантен црн без чад ashtray на вашиот автомобил, Тоа е за замена на бил

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Стакло.Оваа ashtray е направен од стакло, кристално јасно, без меурчиња.3 рецки дистрибуирани на работ може

Оваа ashtrays погоден за Домашни, Семејства, Барови, Ресторани, дневни Соби, Спални соби, Кујни, Бањи, Автомоб

Производ фотографии не се вклучени производи, освен ashtrays Секојдневна употреба : персонализираната octagona

Димензии : 20 См*6.5 См*13 См.Тоа е Совршен за Дома, Вила, Клуб, Тематските Павилјон, Ресторан, кафуле, Бар и Та

Лесен за употреба и чиста.Постои подвижен mandrel во средината на отворено ashtray, кој може да ви помогне да се

Лесен за употреба и чиста.Ние сме посветени да им обезбеди на премиум производи за вас и да им понудиме б

* Ashtray во модерни домови не само што има soot, но исто така и на визуелна убавина на луѓето визија Оваа ashtray е

★Производ материјал : керамички ★Тежина : 500g ★Големина : 16 CM5 CM14 CM ★Ова е одличен подарок за секој пушач

Обезбеди одлична декорација за вашиот дом Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало

Нерѓосувачки челик, роман дизајн, лесно да се чисти, убава декорација за вашиот десктоп дома или во канц

Погоден за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови, итн.Тоа може да ги красат вашата соба станува

Нашите производи се лесно да се чисти!Само се излее на пепел и исплакнете го под вода!можете да ја задржи

Многу Погоден за Надворешна Тераса Домашната Канцеларија, Сала за состаноци Ресторан, Хотел, Бар и Ктв И

една Исклучителна Пушачи и НеПушачите.за Себе, Вашите Пријатели, Семејство и Љубовници, Како и за Божиќ,

Креативните Крава Sashtray Не Може да Се Користи Само Како Ashtray, Но исто Така Може да Се Користи за Чување на

Внатрешните Детали : ТриТело во Еден, Лесен за Чистење и Стабилна, и Може да Се Користи Како Домашна Деко

Тоа Може да Биде Поставен Насекаде во Собата, Покажува Различни Визуелна Убавина.Кристал Материјал, Сре

на Ashtray Не Може да Поддржува Само Soot, Но исто Така и да Стане Работа на Уметноста во Домашна Декорација.Ис

Пакет : 1 PC Декорација.Стабилна Екстремитети, Стабилен Пласман, Нема Да Се Нарушат, Убава И Практична.Тоа

Тоа Може да Се Користи Не Само Како Ashtray, Но исто Така и Како Домашна Декорација.Направени од Керамички М

Ова Не е Само Десктоп Ashtray, Но, исто Така, Домашна Декорација.Против Пролизгување Нога Подлога : Содржи Че

Се создаде Атмосфера и Понудата Проштална да Монотонијата.Создаде Одлична Атмосфера за Вашиот Простор