0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

★ 36 Бои Гел Ноктите Уметност Set Гел лак поставите доаѓа во богата палета на нијанси гел лак кои се погод

6 полици.Има вкупно до 120 шишиња на лак.Димензија= 1.75" x 24" x 27.5".Направена од Акрилик материјал, лесни и тран

❀❀3 СЕКЦИИ БОЈА се МЕНУВА ЕФЕКТРазлични средини ,различни промени.Тие се различни бои околу 0 ℃, 20℃, и 4

Секој сет содржи 16 двојнозаврши нокти ленти.Лесно кора и се применуваат без суво време.Само применуваат

【Она што Ќе Добиете за】 : 20 x Мини Гел лак Бои (0.17 мл / 5ml секое шише) + 3 x Нема да ја бришам База и Сјајни & Ма

Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата.ВИСОКА МОЌНОСТ СВЕТИЛКА : Бубачки Впие исклучување LED Гел

♥ Подготви Свој Помине Стил Многу Различни во Боја Гел лак (8ml секое шише) за да изберете, ќе добиете атр

DIY Помине УметностОва продолжување на ноктите гел е погоден за создавање на продолжување помине во поин

Идеален за оние кои сакаат да бидат flashy & брилијантен да страните.професионални помине гел лак продавач

Секое шише доаѓа со поголем 18ml.Тројно Витамин останува еден од лидерите за Нокти потопување во прав цел

30535830370 Пробив во Гел лак.Добиете Салон Изгледа Дома.Без УВ LED светло потребни 4 2 5 Едноставни чекори Зголе

【4 Тајмер Поставување и Безболна Шема Дизајн】Случајно одберете или да се префрлиш на работно време : 15s,

Се меша со акрил, гел лак, лак на ноктите, го натопи во прав, или едноставно Посипете за искра на вашите со

Појавување На Гел Полски + Лак На Ноктите.Лечи 30 секунди под LED светилка или 2 минути под УВ ламба 3 или 2че

ДВАЈЦА СЕ ПОДОБРИ ОД ЕДЕН.Без разлика дали сте растргнати помеѓу 2 бои или полирање со еден пријател, Tweexy

дп.94 Кафени Очи Девојка Натопи во Прав 1 мл.Полски Во Прав!Толку Забавно и Лесно да се Натопи Вашите Нокти

Боја : дп.101 Еднорог Натопи Во Прав.Полски Во Прав!Толку Забавно и Лесно да се Натопи Вашите Нокти Во Прав.

❤ 100% Природно – Соја базирани со лаванда етерични масла.Нашите витамин збогатена формула омекнува кут

Боја : дп.39 Сина.Полски Во Прав!Толку Забавно и Лесно да се Натопи Вашите Нокти Во Прав.Силна & Трајни Доде

Мермер Шема Злато плус Fuscia може да се претвори Црвено.Без разлика на тоа е monochromatic дупка со или multicolor дуп

дп.95 По Партија Натопи во Прав 1 мл.Полски Во Прав!Толку Забавно и Лесно да се Натопи Вашите Нокти Во Прав.

ПОПЛАДНЕ ЧАЈ ГЕЛ БОЈА за СОБИРАЊЕ : Drizzle Убавина носи сензационално грижа за себе со салон за убавинаква

дп.137 Ќе се Направи Моето Срце Сјај Натопи во Прав 1 мл.Полски Во Прав!Толку Забавно и Лесно да се Натопи В

дп.58 Срцето на Океанот Натопи во Прав 1 мл.Полски Во Прав!Толку Забавно и Лесно да се Натопи Вашите Нокти

Секое шише доаѓа со поголем 18ml.Тројно Витамин останува еден од лидерите за Нокти потопување во прав цел

Не се мешаат четка со други гел во боја или со производот, чиста четка пред ставање назад во шишето ако е

Полна Големина : Нето WT 15ml e 0.5 fl мл секое шише.Jwinfashion Само : Слободен Zip Bag & Бесплатен Превозот за НАС Клиен

Вклучува Повеќе Додатоци комплет има пет различни додатоци, која вклучува 3 уникатен дискови со слотови

Kleancolor 1 Лак 24 Бикини Зелена Нокти Педикир + Бесплатно Патент Торба.Klean Color обезбедува essentials на ноктите тре

Kleancolor 1 Лак 181 Микс Сигнал Сјајот Нокти Педикир + Бесплатно Патент Торба.Klean Color обезбедува essentials на нокти

Салон и спа омилен лак.Оваа indulgent пастел, нане зелена претставува баланс и хармонија и ви држи мода напре

Се пенливи патриотски изглед со црвена, бела и сина знаме дизајн на Американскиот Сон.Сјајот заврши.Сек

Стави го прстот во гел лак смена подлога и заврши тоа.Јачина на звук : 6ml / Шише.Почекајте 510 минути, а пото

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Произведено во СА

/ секое шише)1 X Мат Горниот Слој ( 8ml.Основата и врвот грб ќе се зголеми на лепливоста, кое може да трае пом

Професионален квалитет.Направен во САД.Античип.Овој долготраен, сигурен и стилски гел лак од Orly не е оби

Извинете Произведува Премиум Квалитет На Производите.Нашиот квалитет е поставен над стандард, бидејќи

ТРЕНДИ DIY ПОМИНЕ УМЕТНОСТ Со симпатична дизајни за прстите на рацете и нозете, и nontoxic состојки се безбед

Предмет Тип : Ноктите Графити Пенкало.Боја : 4 бои.Должина : 13cm.Тежина : 12g.Пакет : 1pcs Помине Графити Пенкало

Пајакот гел треба да се излечи под УВ или LED светилка Оваа слика гел лак е лесно да се користи за рака сли

100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применуваат како полски и да биде наград

【Дванаесет Констелација Серија】Овој лак поставите има 4 бои + хартија џем+дупка со четка.Креативни сти

GLEAMING СВЕТКАВА СИНО Живописни сина, во контраст со менувањето на бранови на розова, црвена, портокалова

Сали Знае ноктите се најдобри додаток.Сега, Сали, го прави лесно да се добие салон ефект било време, на ко

Сите Во Еден француски Комплет : На поли помине гел сет вклучува 6pcs 15ml поли помине гелови,4pcs боја се мену

Висок квалитет, бутик лак на ноктите.Долготрајни & брзо сушење.Без Суровост / Вегетаријанци.Разноврсна