0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Алуминиум школка со епоксидна potting и IP68 водоотпорен.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на расп

Оваа висока моќност DC адаптер е дизајниран да моќ популарниот бренд лаптоп компјутери, кои бараат DC вле

Проверете го вашиот уред етикетата за да видите ако тоа бара помалку од 6 A.Австралија / Нов Зеланд им Пом

Вториот штекер на врвот на адаптер прифаќа 2Prong НИ приклучоци (поларизирана премногу) и Европскиот 2Prong п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Меѓународни Адаптер : Патнички Адаптер покрива над 150 земји со САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / АНИ приклучоц

Меѓународни Адаптер : Патнички Адаптер покрива над 150 земји со САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / АНИ приклучоц

Влезен напон : DC 4 V~38 V (влезен напон мора да биде 1.5 V повисока од излезниот напон, не се зголеми).Чекор н

Овој адаптер е совршен туристички придружник за чести патник, дали за бизнис или одмор.Овој адаптер раб

Влезен напон : Напонски Регулатор е влезен напон е DC 3 V~40 V (влезниот напон мора да биде 1.5 V повисока од

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Мали PFM контрола на DC / DC зголеми контролер чип.Внесете било DC напон од 0,9 V~5 V, може да биде стабилна излезн

Име на производ : Женски DC Моќност Конектори;Тип на : Женски.Дијаметар : 2.1 mm x 5.5 мм.Вкупна Должина : 4.4 cm / 1.

Модел : DM071.2, текст : 2.56 V, излез : 1.2 V / 2 A.Поддршка за исклучување функција, може да се користи за да заштеди

Влезниот напон спектар : 2.56 V (треба да биде поголема од излезниот напон).Излезен напон : 1.5 V, 1.8 V, 3.3 V, 4.2 V вк

Влез : 100—240 V 50—60 Hz2 Тоа може да биде замена 31 V 2 A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5 На ac кабел не е в

Излезен Напон : 132 VDC Прилагодливи.Излезна Струја : 130 A.Бран И Бучава : 5m V р.м.s.Извор на енергија : 120 VAC / 60 Hz, 6

3.0 HP, 4.8 Засилувачи, Lenze / AC Техника, SMVector Серија 400 480 VAC Текст, 480 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез.N

2 : 1 широк влезниот опсег 1500 VAC I / O изолација.Принудени воздух за ладење со вграденво ВАШИНГТОН фан...

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Испрати од Fedex или DHL, 46 работни дена во вашата земја.DC Влезниот Напон Спектар : 11v 28v; AC Излезен Напон Спек

0.5 HP, 2.3 Засилувачи, ABB, ACS250 Микро Серија 208 240 VAC Текст, 240 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез.IP66, Подго

25 HP DIY Фаза Конвертор Панел САМО!Клиентите материјали мотор.Клиентите Материјали Мотор Ова е Фаза Конве

1 PCS 12 V да 28 V 20 A 560 W DC да DC Конвертор се Зголеми Чекорup Стабилизатор на Напон Регулаторот Автомобил Возила

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Безбедни за Употреба : 100% водоотпорни и shockproof,влага доказ и антипрашина,се прегрее заштита,заштита од пр

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.DC / DC 36 V / 48 V да 5 V15 A DCMWX моќ конвертори; 36 V / 48 V чекор надолу

2,излезна моќ на моќ конвертор мора да биде поголема од моќта на товарот.Конвертор на долгорочна работа

Влезен Напон : DC 12 V(9 V13 V DC) ; Излез : наизменична СТРУЈА 13.Конвертор на долгорочна работа на 13.8 V (15 A МАКС) DCMW

Добар квалитет, висока реализација ефикасност, долг животен век, интелигентни ниска струја меки почето

Влезен Напон : DC12 V24 V (8 V40 V DC) ; Излез : наизменична СТРУЈА 5 V5 A MAX; Неизолирани DC / DC Моќност Конвертор.Безбед

Направени од Увезени Компоненти, и Алуминиум Школка, High Transfer Ефикасност од 95% Max, Ниска Топлина Генериран

Влезен Напон : DC60 V48 V36 V24 V12 V (8 V75 V DC) ; Излез : наизменична СТРУЈА 5 V15 A MAX; Неизолирани DC / DC Моќност Конвертор

Конвертор на долгорочна работа на 24 V 1А / 2 A / 3А / 4А / 5 A / 6 A7 A8 A10 A12 A може да се користи.Опис на производот : D

Направени од Увезени Компоненти, и Алуминиум Школка, High Transfer Ефикасност од 95% Max, Ниска Топлина Генериран

САД продавачот најбрз испорака.Температура заштитаниска температура 7℃ батеријата заштита и висока те

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Време на испорака : 718 дена со посебна линија за САД , 825 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е п

1 V, минималниот напон екранот за 0,1 V, па вие треба постојано да притиснете 15 пати да се види voltmeter промена

Ова Патување Адаптер со 4 меѓународни plug адаптери.Покрива повеќе од 150 Земји со САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Мултифункција напон конвертор : Овој напон конвертор се користи за промена на напон, конвертирате напон

За да го користите, приклучок на напонски трансформатор во снабдувањето со електрична енергија, поврзу

* НАС ПАТУВАЊЕ ПРИКЛУЧОК АДАПТЕР KOMBO дизајниран специјално за Американски патници.Овие нека можете ведн