0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Q30 3000 K T8 Светилка P1 Z Адаптер Quasar Наука 1 Година Гаранција.Висок CRI / TLCI.Flicker Слободни.Компатибилен со пове

14 led светилки функција 2700k температура, 360 степени зрак агол, што создаде романтична и пријатна средина.С

Не dimmable.Ниска потрошувачка на енергија, без УВ зрачење.Висока осветленост и низок реална потрошувачка н

За градители обидува да го подигнете на естетски по пониска цена Satco има развиено "изградивисопствена" а

Широко се користи во гаража, магацин, подрум, работилница и повеќето workspace итн 【Гаража Светлина Лесно да

Светилка Нето Тежина : 0.База : E39 / E40 Име Магнат 【Високи Перформанси】 ИНСТАНТ ЗА, Нема загреете е потребн

Ни email за секое барање и ќе добие задоволителен одговор во рок од 24 часа.Одлично одговараат за лустери,pend

10pack,КОЧАН леќа LED замена светилки за стандард BA9 S BA9 BA9 S, 53, 57, 182, 257, 1895, 6253, 64111, 64113 Malibu Светилки.LED Type : High Power L

Се препорачува Нежните List Compatible со LUTRON : S600, S600 PRПОТ, S603 PGHПОТ, S600 HПОТ, S10 PH, SCL153 PПОТ, S600 PПОТ, S600IV S603 PHПОТ, SCL153

✔ ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН Антички Lumiled Филамент Стил, Топло Бела 2700 K ✔ ДОЛГ животен век Просечна 25000 Часа живо

20Вати Директна Замена : Екопријателски, ниска напојува за 2 W LED сијалица со вжарено заменува 20 W блескаво

Наменет за општа намена употреба 5000 K бел ден Боја температура.Обезбедува 300lumens на светлината на излез.Dim

✅ Технички Карактеристики : Без треперење, E12 мала свеќа база, гроздобер dimmable LED Lumiled светилки, 2Watt(25 W Екви

(3)Пакет LED Филамент A15 4 W (40 W Еквивалент) Апаратот Замрзнувачот во Фрижидер Сијалица E26 Медиум База Anyray.Ба

Гроздобер Јасно на Сите Стакло Lumiled Антички Стил Дизајн со LED Сијалица со Вжарено : 2700 K, мека бела LED свети

【Енергијазаштеда на Овој 6 W lumiled сијалица (е еднакво на 60 W традиционалните Блескаво светилки) има долг ж

ТОПЛО БЕЛА 2700 K : Обезбедува 400 Lumens на светлината веднаш да полна осветленост, Мека Бела 2700 K да се создаде

Боја / Крај : Сина.Просечно Траење : 50000 часа.Lumens (светлина излез) : 900 Напон : 1030 V, Wattage : 9 W, Тип : LED PAR36, Lumens : 900,

Супер Светол!, Ниска потрошувачка, со осветлување агол од 360 степени.Не UV и IR зрачење; Без олово, жива и др

Нетреперење на светлината и нула груби glares спречи од око замор, обезбедување удобно, стресслободен атмо

★(Пакување од 4) 5 Вати Итни LED сијалица, 60 Вати Противвредност, Спаси 90% Енергија.Заштеда На Енергија, Жив

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ И ОДРЖЛИВИ.На 20 W конвенционалните филамент blub може лесно да биде заменет од страна

Супер Светол!, Ниска потрошувачка, со осветлување агол од 360 степени.Не UV и IR зрачење; Без олово, жива и др

Заменете G9 халоген сијалица 30 вати со 3 W LED G9 крушка, заштеди до 90% на вашата електрична сметка.Без трепер

Dimmable, E12 Candelabra База, AC 110 V 120 V, и Топло Бела 2700 K.Топло Бела 2700 K,360 Степени Зрак Агол,Светлина Моделот Исто к

Супер Светол!, Ниска потрошувачка, со осветлување агол од 360 степени.Не UV и IR зрачење; Без олово, жива и др

Нашите производи се со едно лесно да се следат настава водич, и 24 / 7 Поддршка на Корисниците!.Од 2008, ние см

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

❥【Спецификации】 потрошувачка на Енергија : 20 W Влез : 100~240 VAC 50 / 60 Hz (нема потреба баласт) База : By22d / B22 D Лу

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Класа I Поделба 2 Групи A B C D АДС 22.2 Бр 250.0 УЛ 1598 IP54 Ingress Protection T3 Temp Стаорец 16 Вати LED кој произведува 1208 лумен

Тела може да бидат обесени со светилки свртени нагоре или надолу 4 5 инчен 2mm Тешки Фрлија Backplate.Двојно За

Предмет : Вдлабнати Troffer.Номинална Големина Тела : 2 ft x 4 ft.Осветлување Технологија : ЛЕР.Осветлување Серт

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

【Гласовна Контрола】врз Основа на Tuya СТАН Smart Живот да се работи со Алекса и Google Дома, говорни команди за

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Tantalum Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Филм Capacitor (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

✔Висок квалитет : Ра>80.На Ba15d сијалица има агол на гледање од 360 степени,без мртов агол,еднообразна и ста

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

Лесно да се инсталира, plug and play, едноставно да се замени, лесен за употреба.Не содржи олово, жива и други з

Високо заштеда на енергија,заштеда на енергија до 6080%.Животната средина пријателски, без жива и штетни м

НАДГРАДБА НА LED го Замени вашиот 26 вати компактни флуоресцентни ПЛ светилки со енергетски ефикасни 9 ва

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна SMD Керамички Multilayer Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не

(Пакување од 6), Предводена Кула Тип T4 G4 База на 1230 Volts Ac / Dc 24 SMD2835 LED Holagen Сијалица Replacemnt.Температура на боја