0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Безбеден и Сигурен : BPAFree, направени од храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик, двоен ѕид вакуум изолира

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : литургија е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик двојноlayer ваку

Подобар Квалитет : 15oz / 450ml капацитет вакуум термос изолација држи пијалаци топла или ладна за 6 часа.Сов

Пријатели, Наставници, Колеги!.ДвеВоЕдно ТечењеДоказ Боја Cover A Систем На Заклучување, Ротирачки Основа

Висока технологија на печатење : Термички трансфер нетоксични мастила за печатење технологија го прави

ПИЈАТ без НАПОР Се gulps од нашите јасни, леснофлип капак.ОДРЖУВАМЕ ХИДРИРАНИ ВО движење Leakдоказ и поздра

360° Капа : Овозможува пиење од која било страна од шише.ТечењеДоказ Ротирачки Вентили : Пресврти отворен

На проширува справи позиција може да биде лесно да се крена со два прста, што го прави повеќе преносни.Ин

Капацитет : 800 ML, 1000 ML, 1200 ML, 1500 ML.Изолација перформанси : 1224 часа 360степен водоотпорен : Силика гел подлога

Купот на капакот внатрешното јадро : 304 од не ' рѓосувачки челик.Пластични делови : храна одделение PP.Куп

Купот на капакот внатрешното јадро : 304 од не ' рѓосувачки челик.Пластични делови : храна одделение PP.Куп

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца

6 во Тежина : 360g / 500ml Карактеристики тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се напра

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Животниот век е повеќе од 8 години ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266.Тогаш ви треба нашата вода првенство.Тој с

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

1 Широк спектар на употреба : големина : 26x6.7cm / 10.2x2.6 во.Капацитет : 500ml / 17oz.Многу погодна за вршење на спорт

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме слободно да се емејл мене.Јас ќе ви одгов

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, храна одделение pp Size : 26x6.Јас ќе ви одговори со голема искреност.6 в

1 Широк спектар на употреба : големина : 26x6.7cm / 10.2x2.6 во.Капацитет : 500ml / 17oz.Многу погодна за вршење на спорт

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

Безбедност и заштита на животната средина : Од не ' рѓосувачки челик шише за вода заменува за еднократна

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме слободно да се емејл мене.Капакот е фиксн

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, храна одделение pp Size : 26x6.Капакот е фиксна да го капакот и може да с

Широк спектар на употреба : големина : 26x6.Силен, издржлив, бакар позлата процес, заштита на животната сре

ДИЗАЈН : одличен функционален, современ дански дизајн објект.Типографија Арне Jacobsen.КВАЛИТЕТ : шише сигу

ОСТАНЕТЕ КУЛ : Исполнат последните cozie што некогаш ќе треба; Уживаат во ладни пијалоци надвор на вода и д

Generice производи.Тоа Е компатибилен со Huawei P40 про случаи abs Реален Пад.Добар материјал, издржлив и лесен, за

Модерен Дизајн : Таписерии изработка додава убавина и задоволство за вашиот секојдневен живот.Модерен

Производот е направен под висока температура.Секој пакет има само еден компјутери направени од страна

【Инструкции】① 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпати

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Тие се исто така одличен подарок идеја Не додавајте сув мраз, газирани пијалаци и други течности кои се

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати ор

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Силикони.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување.За да се с

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

, за да се избегне отпорност на купот 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но ист

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип