0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Песна отчукувањата на Срцето 24 / 7, Чекори, Растојание, и Калории изгори.Да добијат Известувања за текст, c

Кога ќе се подигне вашиот зглоб, екранот автоматски ќе светне.70 инчен full touch екран, 240*280 пиксели резолуци

✤1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

Време е супер лесно да се чита.Sedentary reminder Forget на работа, не заборавајте да се нагоре и вежба на време, да н

1 Пред 500 W+ страна 8 милиони двојна highdefinition камери пред highdefinition видео повици, од страна на камери, лесно да

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Мултифункционален Види : Информации Push, Здравствен Надзор, Движење Следење, Паметни Потсетување, Спиење

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

ГЛОБАЛНАТА 4 G ПОВИЦИ : Вграденво Нано слотот за SIM картичката поддржува 4 G независни повици и 4 G високобр

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

Во реално време отчукувањата на срцето следење : А попаметни, повеќе точни отчукувањата на срцето следи

(при изборот на спецификација, максималната опција е само повеќе од 450 мр Врска : WIFI, GPS, GSM, Bluetooth Камера : П

Направени од висококвалитет полиестер влакна и издржливи еластична бенд, тоа е кожатапријателски, пера

*4 G целосна Netcom, глобален повик; 3 + 32 GB, со врвот меморија, неспокојот операција; 1.6инчен 400 400 резолуција hig

Цинк Легура + Силициум + Стакло + ' Рѓосувачки Челик.Увезени ⌚【МОДА ГЛЕДА на екранот за допир и тече лини

▪️ ВИСТИНСКИ FULL HD ЕКРАН на ДОПИР Ова EIGIIS smartwatch е опремен со 270 x 320 пиксели HD целосен екран на допир, може

[Smart watch притисни за известување reminder]Овозможи Известување на двете Стан и вашиот телефон со цел да се Smart

Професионално управување на здрав сон, фитнес, отчукувањата на срцето smart home види.На highdefinition голем екран

Професионално управување на здрав сон, фитнес, отчукувањата на срцето smart home види.На highdefinition голем екран

Bluetooth притисни : Разговори, SMS, email, Facebook, Wechat, Whats App итн.notifivation.Отчукувањата на срцето : 24 часа автоматски г

Активности и паметни wristbands : временска прогноза, автоматски спиење мониторинг, одбивање повик, повик за

АнтиЗагуби : Кога да се види меѓу со телефонот има повеќе од 1020 метри, види ќе имаат вибрира / ѕвони аларм

Професионално управување на здрав сон, фитнес, отчукувањата на срцето smart home види.На highdefinition голем екран

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Екопријателски меки силиконс

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

ПРОЦЕСОРОТ : MTK6260 A 533 MHz SIM Картичка : Еден Микро SIM Card External меморија : micro SD до 32gb Battery : 380 m Ah Talk Време : 3 Hours Stand

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

[Фитнес тракер, вежби податоци следи] : Ова fitness watch може да се следи на срцето, крвниот притисок, спиење и

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

На smart watch, тоа ви овозможува да бидете побезбедни и поефикасно без оптоварување да ги заврши нашите цели

Голем екран целосно на допир : 2 ★Pedometer★Повеќе спортски★Здравствен надзор★Точни чекор пребројување★

【Повеќе Спортски Режими】Smart Watch хривнија може да се евидентираат сите вашиот спортски податоци,телефо

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (18mm).Екопријателски меки силиконс

0, Андроид 4.Должина : 26mm * 130mm + 26mm * 91.0 и повисоко.85 mm【услуга】 : Вашето задоволство е наша цел Основните фу

[Ситеден на здравјето податоци]Рекорд дневни податоци како што се чекори, растојание и калории потрошув

Исто така, можете да бирате директно преку контакти.Твоето срце стапка на податоци, вежбање километража

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (22mm).Екопријателски меки силиконс

Тој има едноставен и модерен дизајн, и види има совршена изведба.Smart потсетување : повик за потсетување, S

Компатибилност : Поддршка за BT4.0, Андроид 4.4 и i OS 8.0 и повисоко Информации поттикнува и да се поттикнат :

Ако smartwatch не успее да ја прими пораката притисни.3 inch Resolution : 240*240 Full допир panel GSM антена : N / ABT антена : YESGсе