0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00

Пакетот вклучува (1) 512 GB мемориската картичка за Mavic Мини 2 Летало (Samsung Ево Плус) со адаптер и (1) Сè, Но Strombol

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Sony Xperia E4g паметен Тел

Сите права се задржани.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перфор

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Тие имаат индивидуално тестирани, потврден

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата ЗенМобиле M10 паметен

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Тие имаат инди

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Тие имаат инди

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

Идеален за Android паметни телефони и таблети, и МИЛИ камери.Капацитети до 512 GB (1 GB=1, 000, 000, 000 бајти.Вистински

Ние сме трети лица за верификација на услугата.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајни

Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Н

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung ГАЛАКСИ Забеле

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение

Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Samsung во индустријата!.Сите права се задржани.До

Целосно компатибилен со Memory Stick DUO и Memory Stick PRO Duo, сите познати прашања фиксни.Компатибилен со PSP 1000 / 2000 / 300

Компатибилен со Samsung Galaxy S9, S9 Плус, S8, S8+, Note 8, S7, S7 Работ паметни телефони.Идеален за 4 K UHD и Full HD видео.Прено

【Брзо читање стапка и голем капацитет】SD Картичка 512 GB брзо читање стапка, може да се гледа и префрлени в

Компатибилен со Samsung Galaxy Таблети Табот Активни Про, Табот S6 Лајт, Табот На 8.Samsung SDXC и SDHC картички се водоо

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Пакетот вклучува (1) 128 GB micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli (TM) МултиСлот за Картичка Читателот Вклучува SD, Micro

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Врз основа на внатрешни тестирање.(

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова бара компатибилни уреди

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Фл

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

0 C паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер ⚡Професионални Ултра

Сите права се задржани ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.Т

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Самсунг Galaxy J7 (2016 Год

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.2 з

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индиви

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Videocon A48 паметен Теле

Сите права се задржани ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранци

Врз основа на внатрешни тестирање.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Р

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Врз основа на

Нема драјвери потребни.Одговара на сите 2015, 2016, 2017, 2018 и сл модели.Овие картички се целосно компатибилни

Со истиот micro SD картичка и овој USB адаптер можете да expant вашиот компјутер складирање.Можете исто така да

Фати сите најдобри моменти со Gigastone микро SD картичка.Мемориската картичка е дизајниран со брзо брзината

San Disk Мобилни Ултра micro SDXC мемориски картички обезбеди лесен за употреба, со високи перформанси складира

За Малина Пи 3 само!Ако треба картичка за Пи 4 ве молам да ми испрати порака по купувањето.Подготвени за PLU

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со